SELAX.

29 lat doświadczenia

Firma SELAX istnieje od 1994 roku i w pierwszym okresie zajmowała się dystrybucją takich towarów jak: uszczelki do okien i drzwi, gąbki, ścierki i czyściki kuchenne.

Od około 25 lat jesteśmy dystrybutorem firmy Armacell producenta izolacji kauczukowych i polietylenowych dla klimatyzacji ,   ogrzewania i wentylacji. Prowadzimy jako przedstawiciel firmy DAFA sprzedaż różnego rodzaju taśm, płyt z polietylenu, poliuretanu, gumy EPDM. Kolejnym producentem, którego jesteśmy partnerem jest firma VACO posiadająca w swojej ofercie ekologiczne produkty ochrony przed owadami dla domu i ogrodu; a także środki ochrony osobistej przed komarami, meszkami i kleszczami.

Oferta dla każdego

Nowością w ofercie VACO są środki do pielęgnacji obuwia takie jak pasty, kremy, gąbki nabłyszczające, impregnaty. Kolejną firmą firmą, której jesteśmy przedstawicielem jest 3M oferująca produkty dla domu takie jak ściereczki, czyściki kuchenne. Kolejnymi produktami 3M są również plastry, opatrunki i bandaże Viscoplast a także linia Futuro skierowana dla osób aktywnych sportowo i nie tylko w postaci między innymi opasek i stabilizatorów.

Hitem ostatnich lat są produkty Command w postaci różnego rodzaju haczyków, uchwytów, które mocowane są do ścian za pomocą taśm samoprzylepnych, które bez problemów można odklejać bez pozostawiania śladów.

Elementy stalowe

Od wielu lat zajmujemy się również sprzedażą stali głównie w postaci blach, ale również wykonujemy profile takie jak płaskowniki, kątowniki, ceowniki i inne.

Kup na allegro

Wiele z oferowanych przez nas produktów można zakupić poprzez Allegro

Z radością informujemy, że większość naszych produktów jest dostępna bezpośrednio na platformie Allegro. Na stale w ofercie posiadamy ponad 300 różnych produktów.   

Na podstawie ponad 3000 komentarzy od naszych zadowolonych klientów, nasza ocena wynosi 99,6% pozytywnych opinii. To dla nas ogromne wyróżnienie i dowód na wysoką jakość naszych produktów oraz profesjonalizm naszego zespołu.

99,6%

kupujących poleciło tego sprzedawcę w ostatnich 12 miesiącach

5,0/5

5/5

ZGODNOŚĆ Z OPISEM

5,0/5

5/5

OBSŁUGA KUPUJĄCEGO