O firmie

Firma istnieje od 1994 roku i w pierwszym okresie zajmowała się dystrybucją takich towarów jak gąbki, czyściki kuchenne, uszczelki do drzwi i okien. Od około 15 lat jesteśmy dystrybutorem firmy ARMACELL, producenta izolacji kauczukowych i polietylenowych dla klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania. W tym zakresie współpracujemy z wieloma firmami będącymi wykonawcami w/w instalacji. Materiały te dostarczaliśmy na takie obiekty w Poznaniu jak:Centrum Handlowe Stary Browar, Galeria Plaza, Galeria Pestka, Biurowiec PGK Centrum i inne.

Prowadzimy także sprzedaż różnego rodzaju taśm, uszczelek, profili, materiałów mających zastosowanie w budownictwie. W ostatnich latach  w naszej ofercie znalazły się materiały firmy PROMAT. W związku z tym proponujemy naszym klientom izolacje wysokotemperaturowe mające zastosowanie w elektrowniach, cukrowniach, odlewniach i wszędzie tam gdzie jest wytwarzana wysoka temperatura. Drugim rodzajem materiałów firmy PROMAT są produkty do zabezpieczeń przeciwpożarowych budowli i budynków. Płyty do zabezpieczeń przeciwpożarowych były przez nas dostarczane miedzy innymi na budowę tunelu tramwajowego w Poznaniu.

Kolejnymi produktami proponowanymi przez nas są jednoskładnikowe farby antykorozyjne Noxyde i Peganox mające szerokie zastosowanie dla ochrony stali przed korozją. Niewątpliwą zaletą tych farb jest ich elastyczność co ma szczególne znaczenie na konstrukcjach, które pracują takich jak słupy energetyczne i mosty ponieważ nie ma przerw w izolacji np. na śrubach, nitach z uwagi na rozciągliwość tych farb rzędu 200%. 

Towar na terenie Wielkopolski dowozimy w zdecydowanej większości własnym transportem, ale korzystamy też z firm kurierskich oraz logistyki producentów.