SELAX.

Zapomnij o gwoździach i śrubach

Dzięki haczykom i rzepom marki Command™ możesz łatwo zamocować dowolną rzecz na ścianie, nie naruszając jej powierzchni. Bez użycia wiertarki, gwoździ czy śrub, te innowacyjne produkty umożliwiają mocowanie przedmiotów na różnych powierzchniach, takich jak ściany, drzwi czy meble, w sposób łatwy i bezpieczny.

Produkty Scotch-Brite™ dla domu

Marka Scotch Brite to globalna marka, która oferuje Ci profesjonalne i innowacyjne produkty pomagające w utrzymaniu czystości w domu. Wśród bogatego asortymentu Scotch Brite znajdziesz między innymi zmywaki i włókniny czyszczące, ściereczki z mikrofibry o dużej wydajności oraz produkty do utrzymania czystości podłóg.

Materiały pierwszej pomocy Viscoplast

Marka 3M Viscoplast jest liderem na polskim rynku samoprzylepnych materiałów opatrunkowych pierwszej pomocy adresowanych na rynek szpitalny, apteczny oraz detaliczny. To szeroka gama materiałów opatrunkowych pierwszej pomocy, hipoalergicznych plastrów na drobne rany i skaleczenia dla całej rodziny oraz plastry lecznicze Kapsiplast na bóle mięśni i stawów.

Środki owadobójcze do domu i ogrodu

VACO to polska firma, która oferuje nowoczesne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa sanitarnego obiektów. 

Ukłon w stronę Twoich butów!

W asortymencie marki EMU znajdziesz doskonałe produkty do pielęgnacji obuwia, takie jak pasty do butów (dostępne w różnych formach, włączając pastę w puszce, pastę w kremie i pastę w płynie), dezodoranty do butów, szczotki do butów, preparaty do pielęgnacji zamszu i nubuku, a także różnorodne akcesoria dedykowane zabiegom renowacji i pielęgnacji obuwia.