SELAX.

Oferta dla firm

Przemysł i budownictwo

Nasza firma ma w swojej ofercie produkty niezbędne w budownictwie, takie jak różnego rodzaju materiały izolacyjne do wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania.

Efektywne i wszechstronne rozwiązania izolacyjne Armacella zostały specjalnie zaprojektowane dla budownictwa mieszkaniowego oraz urządzeń i systemów infrastruktury technicznej.

Kontrola hałasu w budynkach mieszkalnych i urządzeniach infrastruktury technicznej.

Przyjazna akustyka pomieszczeń stanowi decydujący czynnik w udanym planowaniu budownictwa mieszkaniowego. Obecnie, najemcy i nabywcy luksusowych apartamentów oczekują perfekcyjnej izolacji akustycznej. Jednak liczba niepożądanych dźwięków otoczenia (przepływająca woda, odgłos pralek automatycznych czy automatycznych żaluzji) stale rośnie. Im wyższy poziom hałasu, tym większy uszczerbek na zdrowiu,

Efektywne i wszechstronne rozwiązania izolacyjne Armacella zostały specjalnie zaprojektowane dla budownictwa mieszkaniowego oraz urządzeń i systemów infrastruktury technicznej. Nasze pakiety rozwiązań do poprawy kontroli hałasu pozwalają szybko i łatwo spełnić wymogi zdrowego i komfortowego mieszkania. Samoprzylepne wielowarstwowe produkty Armacella perfekcyjnie nadają się do tego, aby spełnić rosnące wymagania jakie stawia nowoczesne budownictwo mieszkaniowe.

wentylacja

klimatyzacja

sun-alt

ogrzewanie

Najlepsze rozwiązania

DAFA jest firmą specjalizującą się w tworzeniu specjalistycznych produktów i kompleksowych rozwiązań, które służą do uszczelniania, absorpcji i ochrony.

Rozwiązania oferowane przez DAFA zapewniają skuteczną ochronę przed wilgocią, wiatrem i dźwiękiem, przyczyniając się do poprawy energetycznej budynków oraz zwiększenia komfortu użytkowników.

Dystrybucja wyrobów stalowych od 2000 roku

Wyroby płaskie:

  • Blachy grube walcowane w arkuszach:
  • Konstrukcyjne wg EN 10025 ( S355J2+N, S420N, S690QL, S960QL )
  • Kotłowe i ciśnieniowe wg EN 10028 (P265GH, P355GH, P355NH/NL, P460NH/NL )
  • Do ulepszania wg EN 10083 ( C45, C60 )
  • Konstrukcyjne offshore wg EN 10225 ( S355MLO, S420MLO, S460MLO )
  • Odporne na ścieranie ( 400HB, 50HB )


Blachy cienkie, taśmy i kręgi wg EN 10051:

  • Termomechanicznie walcowane z przeznaczeniem do gięcia wg EN 10149 (S355MC, S500MC, S700MC)


Blachy cienkie, taśmy i kręgi wg EN 10051:

  • Walcowaną ( płaskowniki, kątowniki, ceowniki )
  • Zimnogięte ( kątowniki, ceowniki, profile )
W przypadku kompleksowych dostaw dostarczamy również rury, profile zamknięte i inne. Możemy wykonać wszelkie dodatkowe badania w akredytowanym laboratorium, oraz dopuszczenia i odbiory Towarzystw TUV, DNV, LR.