Syrena

Syrena to jedna z lepiej rozpoznawalnych marek akcesoriów kąpielowych w Polsce i rynkowy lider w tej kategorii. Oferta marki Syrena jest bardzo bogata – od kolorowych delikatnych gąbek kąpielowych, przez gąbki z warstwą do masażu, gąbki celulozowe, myjki do peelingu z naturalnych włókien, szczoteczki do rąk i pumeksy, aż po gąbki „do zadań specjalnych” np. do walki z cellulitem. Wysoka jakość gąbek oraz duży wybór kształtów i kolorów gąbek pozwala znaleźć coś dla siebie najbardziej wymagającym konsumentom.

 
Również toaleta dzieci może być przyjemniejsza dzięki marce Syrena. Gąbki dekorowane z wizerunkami lubianych przez dzieci bajkowych postaci - Kubusiem Puchatkiem i jego Przyjaciółmi oraz Księżniczkami Disney’a sprawiają dzieciom dużą radość w kąpieli. Są 
nie tylko niezwykle kolorowe, ale także bezpieczne. Wyprodukowane z najwyższej jakości surowców – łatwo się wypłukują i szybko schną, dzięki czemu są bardziej higieniczne. Produkt uzyskał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.
 
 • Gąbki Antycellulitowe
  Profilowane gąbki do intensywnego masażu, skuteczne w walce z cellulitem.
 • Gąbki DOMOWE SPA
  Miękkie i delikatne gąbki o unikalnej, porowatej strukturze pianki oraz stonowanych kolorach.
 • Gąbki Kąpielowe
  Delikatne gąbki jednowarstwowe w różnych kształtach i kolorach.
 • Gąbki Do Masażu
  Gąbki kąpielowe z warstwą do masażu w różnych kształtach i kolorach.
 • Gąbki Dla Dzieci
  Gąbki z wizerunkami ulubionych bohaterów bajek, a także kolorowe gąbki w ciekawych kształtach. Gąbki dopasowane wielkością i kształtem do dziecięcych rączek, wykonane z bezpiecznych materiałów.
 • Myjki Syntetyczne i naturalne
  Myjki do masażu i peelingu Lawinia i Westa wykonane z naturalnych włókien luffa i sisal, jak również z materiałów syntetycznych – Ariadna i Nimfa.
 • Szczoteczki i Pumeksy
  Pumeksy do pielęgnacji rąk i stóp: ostre, kosmetyczne, na rączce, z tarką oraz szczoteczki do rąk i paznokci.