Scotch

Produkty Scotch-Brite™ dla domu

Przez dziesięciolecia firma 3M rozwijała technologię ścierną i poszerzała gamę swoich produktów, by dziś stać się ekspertem w dziedzinie profesjonalnych materiałów czyszczących.
Marka Scotch Brite to globalna marka, która oferuje Ci profesjonalne i innowacyjne produkty pomagające w utrzymaniu czystości w domu. Wśród bogatego asortymentu Scotch Brite znajdziesz między innymi zmywaki i włókniny czyszczące, ściereczki z mikrofibry o dużej wydajności oraz produkty do utrzymania czystości podłóg.
 

Zmywaki i włókniny czyszczące Scotch Brite:

Włókniny Scotch Brite dostępne są w szerokim asortymencie, od delikatnych nierysujących, aż po bardzo mocno szorujące. Dzięki technologii 3M cząsteczki materiału ściernego są równomiernie rozmieszczone w całej włókninie. Dlatego włókniny Scotch-Brite™ zachowują swoje znakomite właściwości czyszczące przez długi czas i pozostają skuteczne nawet po długotrwałym używaniu. Oznacza to, że są one bardziej wydajne, niż tradycyjne zmywaki. Nie strzępią się i nie kruszą, dzięki temu nie pozostawiając dodatkowych zanieczyszczeń.

Ściereczki z mikrowłókna o dużej wydajności

Dzięki tkanej i przestrzennej strukturze oraz absorbującym właściwościom mikrowłókien ściereczki Scotch-Brite™ z łatwością usuwają wodę i oleje. Usuwają z zabrudzonych powierzchni i ukrywają w swej strukturze tłuszcze, kurz i drobiny brudu oraz zapewniają niesamowite zdolności czyszczące, których nie mają inne ściereczki.

Produkty do utrzymania czystości podłóg

Marka Scotch Brite oferuje wielofunkcyjne szczotki do zamiatania dużych powierzchni z innowacyjnymi trzonkami z obrotową końcówką oraz otworem do zawieszenia. W asortymencie znajdują się również mopy do podłóg drewnianych jak i do innych powierzchni takich jak gres czy terakota.